telefon: 89 625 82 55
Kod SWIFT: POLUPLPR

Intensywny weekend pod skrzydłami BS Nidzica!

Weekend 5-7 października był bogaty w wydarzenia sportowe – oczywiście przy wsparciu Banku Spółdzielczego w Nidzicy. Zaczęliśmy od zmagań sportowych młodzieży na hali, następnie uczestniczyliśmy w Biegu Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy, natomiast zwieńczeniem weekendu był Rodzinny Rajd Rowerowy Pod Hasłem "Dla Niepodległej".

 

Rodzinny Rajd Rowerowy 2018

Zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenie, które odbywa się przy współudziale Banku Spółdzielczego w Nidzicy. Tym razem jest to Rodzinny Rajd Rowerowy który odbędzie się 7 października. To już V edycja rajdu – tym razem pod szyldem „DLA NIEPODLEGŁEJ”. Aktywność fizyczna i patriotyzm? To połączenie które lubimy!

Pamiętamy o inicjatywach patriotycznych! Dziękujemy Panu Rafałowi za to co robi i życzymy realizacji kolejnych przedsięwzięć. Takie czyny to dobry przykład dla młodzieży - musimy wspólnie dbać o takie dobre przykłady.

Dożynki 2018

Okres Dożynkowy już za nami! Zgodnie z tradycją Bank Spółdzielczy w Nidzicy wsparł organizacje Święta Plonów w gminach naszego powiatu. W czasie Dożynek w Kozłowie, Janowcu Kościelnym, Nidzicy i Janowie nasi pracownicy służyli radą i pomocą na stoisku informacyjno-reklamowym przygotowanym przez Bank. Nie obyło się oczywiście bez upominków i słodkości dla najmłodszych i tych odrobinę starszych.

Dzień Żółwia w Orłowie

Dnia 28 lipca zgodnie z tradycją przy świetlicy w Orłowie odbył się Dzień Żółwia. Organizatorem imprezy było Orłowskie Centrum Aktywności Lokalnej przy wsparciu Banku Spółdzielczego w Nidzicy. Na przybyłych czekało wiele atrakcji m. in. warsztaty krawieckie, konkurs recytatorski, blok gier i zabaw rodzinnych a wszystko to zwieńczyło wspólne ognisko.Informacja o rachunkach VAT

Bank Spółdzielczy w Nidzicy uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), otworzył rachunek VAT dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN.

Zebranie Przedstawicieli 2018

Dnia 21 czerwca 2018 roku odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Nidzicy. Uczestnicy zebrania zatwierdzili sprawdzanie finansowe Banku, sprawozdanie z działalności Rady Nadzorczej oraz sprawozdanie z działalności Zarządu. Jednogłośnie udzielono absolutorium wszystkim członkom Zarządu. Kluczowym elementem zebrania były wybory Rady Nadzorczej.

Mechanizm Podzielonej Płatności (Split Payment)

Z dniem 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

Zapraszamy na szkolenie!

Zapraszamy serdecznie na szkolenie kierowane do przedsiębiorców. Nasz Bank jest partnerem tego przedsięwzięcia. Tematyka szkolenia związana jest z przetargami, partnerstwem publiczno prywatnym raz inwestycjami w naszym regionie. Więcej informacji uzyskacie Państwo mailowo biuro@poznajppp.pl bądź telefonicznie 502 318 715

Informacja o RODO, czyli zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych

Ochrona danych osobowych jest jednym z najważniejszych procesów realizowanych przez Bank Spółdzielczy w Nidzicy. Na bieżąco informujemy Państwa o ważnych zmianach w przepisach prawa, w tym o prawach osób, których dane dotyczą.

Parlament Europejski opublikował w 2016 roku Rozporządzenie 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych, zwane RODO. Będzie ono miało zastosowanie w Unii Europejskiej od 25 maja 2018 roku.

III Konkurs Piosenki Niemieckiej im. Waltera Kollo

W murach nidzickiego zamku rozbrzmiały niemieckie melodie! Po raz trzeci zorganizowano tam Konkurs Piosenki Niemieckiej im. Waltera Kollo – niemieckiego kompozytora urodzonego w Nidzicy. W konkursie wzięli udział młodzi ludzie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Nidzica. Jury oceniało poziom artystyczny wykonanych utworów, umiejętności  wokalne i ogólną prezentację wykonawcy oraz stopień opanowania wymowy języka niemieckiego. Nasz Bank udzielił wsparcia tej inicjatywie – każda forma propagowania kultury i sztuki jest przez nas mile widziana, tym bardziej jeżeli angażuje lokalną młodzież.

Maluchy poznają bank!

Wczoraj nasz Bank odwiedziły maluchy z Przedszkola nr 4 w Nidzicy. W ramach nauki o ciekawych zawodach zaprosiliśmy ich do zapoznania się z pracą w Banku Spółdzielczym w Nidzicy. Mali bankowcy uczestniczyli w wykładzie na temat pieniądza, wysłuchali opowieści na temat pracy w banku, odwiedzili gabinet Pani Prezes, a nawet liczyli pieniądze! Nikt nie opuścił Banku ani z pustą w głową, ani z pustymi rękami. Zapraszamy kolejne grupy :)

Poradnik Jak nie paść ofiarą oszustwa metodą „na wnuczka” czy „na policjanta”

Oszustwa metodą „na wnuczka” to bardzo poważny problem dotyczący przede wszystkim osób w podeszłym wieku, którym grozi utrata oszczędności całego życia.

Zachęcamy do lektury poradnika "Bezpieczne finanse seniora, czyli jak nie paść ofiarą oszustwa metodą „na wnuczka” czy „na policjanta”

Poradnik podpowiada na co senior powinien zwrócić uwagę przy rozmowie z rzekomym wnukiem bądź policjantem i jak reagować kiedy znajdzie się w takiej sytuacji.

SKO w Zaborowie - promujemy oszczędzanie!

Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności

działającej przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie

promują oszczędzanie i wartość wiedzy ekonomiczno-matematycznej

Bezpieczne zakupy w Internecie - dobre praktyki

W związku z coraz częstszymi przypadkami prób oszukiwania klientów korzystających z zakupów w Internecie Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich przygotowało kilka wskazówek, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo.

Proza, poezja i śpiew kolejny raz przy wsparciu BS Nidzica

10 marca w nidzickim zamku odbył się XXXIV Festiwal Prozy, Poezji i Piosenki Francuskiej. W tegorocznej edycji udział wzięło 9 recytatorów oraz 16 wokalistów z różnych zakątków Polski. Festiwal posiada bogatą historię i wysoką rangę na krajowej arenie. Nic w tym dziwnego - impreza przygotowywana jest na wysokim poziomie rok rocznie od ponad 30 lat!

Nasz Bank nie mógł przejść obojętnie obok tej imprezy i tak jak w latach ubiegłych zaoferował swoje wsparcie.

Po więcej informacji i fotorelację zapraszamy do serwisu nidzica.wm.pl

Wspieramy sport!

Już po raz trzeci odbył się „Bieg Tęczowe Łowisko u źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica 2018”.  Dystans, jaki był do pokonania to 5 km. Trasa była asfaltowa, co zachęcało do bicia swoich rekordów życiowych na 5 km. W biegu uczestniczyło 156 osób, między innymi Marek Dzięgielewski wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata. Po biegu głównym odbył się bieg dla dzieci, a także „Rowerowy MTB po Źródłach Łyny” na dystansie 30 km. W pakiecie każdy zawodnik otrzymał profesjonalny pomiar czasu, numer startowy, wodę, kolorowy medal po ukończeniu biegu, upominki od sponsorów oraz posiłek regeneracyjny.

Jednym ze sponsorów był oczywiście nasz Bank.

NIDZICA CUP 2018

W sobotę (24 lutego) w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy rozegrano 5 Edycję Turnieju piłki nożnej chłopców Nidzica Cup. W tegorocznej 5 edycji turnieju Nidzica Cup piłki nożnej chłopców rocznika 2005 i młodszych wystąpiło 10 zespołów podzielonych na 2 grupy. W turnieju wystąpiły 3 zespoły UKS Jedynki Nidzica, 2 zespoły AP Mławianki Mława. 2 zespoły WBS Warszawa oraz UKS Dwójka Nidzica, UKS Frendo Dywity i MKS Ciechanów. Na podium znalazł się UKS Jedynka I Nidzica. Jednym ze sponsorów nagród był oczywiście nasz Bank.

Gratulujemy!

Od Przedszkola do Old Boya

W dniu 10 lutego 2018 roku odbyła się II edycja turnieju halowej piłki nożnej „Od Przedszkola do Old Boya”. W zawodach sportowych wzięło udział 8 drużyn chłopców rocznik 2008 i młodsi oraz 4 drużyny dorosłych. Turniej odbył się dzięki pomocy finansowej, miedzy innymi Banku Spółdzielczego w Nidzicy.

Informacja o wnioskach o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Uprzejmie informujemy, że wszystkie wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, począwszy od 2018 r. muszą być złożone przez rolników w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Zmiana zasad wynika z przepisów wspólnotowych i dotyczy wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej.

Załóż już teraz bezpłatny profil zaufany i bądź gotowy na JPK_VAT

Dzięki profilowi zaufanemu eGo mikroprzedsiębiorcy mogą łatwo, szybko i bezpiecznie wysyłać obowiązkowe pliki JPK_VAT.

Zachęcamy do jak najszybszego zakładania profilu zaufanego, który nie tylko upraszcza kontakt z administracją skarbową, ale również umożliwia załatwianie wielu innych spraw urzędowych.

Mikroprzedsiebiorcy wyślą pierwsze JPK_VAT (za styczeń) do 26 lutego 2018 r.

Mikołajki 2017

Nie zgadniecie jaki GOŚĆ odwiedził dziś nasz bank! Zapraszamy do Banku Spółdzielczego w Nidzicy, jeżeli macie ochotę GO spotkać. Dla grzecznych dzieci oraz "starszch dzieci" przygotował upominki i słodycze. Byliście grzeczni?

Mikołaj nie mógł również zapomnieć o dzieciach, które dzisiejszy dzień spędzają w Nidzickim Szpitalu. Tutaj również udało się dostarczyć drobne upominki, słodycze i dobrą atmosferę.

XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie

24 listopada 2017 roku w sali widokowej nidzickiego zamku odbył się finał XVII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Regionie im. Ludwika Ekierta pod patronatem Starosty Powiatu Nidzickiego - Grzegorza Napiwodzkiego. Konkurs przeprowadzono pod hasłem: „Znane postaci, instytucje i zakłady pracy w dziejach Ziemi Nidzickiej”. Zadanie uczestników konkursu polegało na wykonaniu dokumentacji zdjęciowej i zebraniu informacji na wybrany temat. Następnie zgromadzony materiał uczniowie musieli opracować a  efekty swojej pracy zaprezentować podczas finału konkursu. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane m.in. przez Bank Spółdzielczy. Finalistom gratulujemy wiedzy na wysokim poziomie.

"Spółdzielnia dobrych serc" zorganizował kiermasz ozdób świtątecznych

W niedzielę 4.12.2016 Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy w ramach programu TalntowiSKO "Spółdzielnia dobrych serc" zorganizował kiermasz ozdób świątecznych. Ozdoby można było zakupić przy Kościele pw. Miłosierdzia Bożego. "Spółdzielnia dobrych serc” to ogólnopolski projekt, w ramach którego młodzież organizuje zbiórkę pieniędzy na szczytny, ważny lokalnie cel społeczny. Młodzież Zespołu Szkół nr 1 zbiera środki na zaadaptowanie auli szkolnej na pracownię filmoteki szkolnej. Projekt wspiera Bank Spółdzielczy w Nidzicy. Gratulujemy kolejnego świetnego pomysłu i życzymy sukcesów.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych.

Szanowni Państwo, Bank Spółdzielczy w Nidzicy (Bank) informuje, że obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.).

MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy

Bieg na 10 km, który odbył się w Nidzicy 28 października 2017 roku,  pod patronatem Burmistrza Miasta Nidzica wraz z naszym tytularnym sponsorem MTZ Szkolenia BHP Tomasz Zieliński i sponsorem głównym Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy możemy uznać za ogromny sukces organizacyjny i frekwencyjny. Frekwencja biegu głównego wzrosła mimo złej pogody i zmienionej trasy. Start i meta 10 kilometrowej trasy znajdowała się w miejscowości Radomin. Trasa bardzo szybka, gdzie padły rekordy tras kobiet i mężczyzn.

Konkurs Papieski

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej pod hasłem „Nie smućcie się, bo ja zawsze będę z wami". Konkurs organizowany był z okazji Dni Papieskich.

JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców od 2018 roku

  • Podatnicy VAT, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, od 1 stycznia 2018 r. będą mieć obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT.
  • Swój rejestr sprzedaży i zakupów VAT będą przesyłać do resortu finansów jako Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT).
  • Ministerstwo Finansów przygotowało kampanię informacyjną na temat JPK.

W związku z Dniem Płatności Bezgotówkowych zachęcamy wszystkich do korzystania z płatności elektronicznych! Płacenie przez internet, kartą czy telefonem to oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. W dobie cyfrowego świata nikogo nie zaskakuje fakt że z dnia na dzień coraz więcej płatności dokonywanych jest właśnie drogą elektroniczną - bez wykorzystania fizycznej gotówki. Zachęcamy do stosowaniatego typu rozwiązań.

E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Wygraj podróż marzeń z Concordią

Od 2 października wystartowała Loteria Jubileuszowa Concordii dla naszych klientów, którzy zakupią przynajmniej jedną z polis ubezpieczenia.
Będą trzy losowania i mnóstwo nagród, w tym voucher do biura podróży o wartości 8000 zł!

Zmieniłeś dowód - zgłoś do Banku

Szanowny Kliencie!

zmieniłeś dane osobowe (dowód osobisty, dane kontaktowe), zapraszamy do placówki banku w celu ich aktualizacji.

Dzięki temu, będziesz mógł w pełni korzystać w naszych usług.

Wniosek o zmianę danych osobowych

 

Ruszyła kolejna edycja konkursu TalentowiSKO


Ruszyła kolejna edycja konkursu TalentowiSKO!!!
Zapraszamy do udziału w Programie. W celu przystąpienia do akcji należy zgłosić się do Banku Spółdzielczego w Nidzicy.
Więcej informacji na stronie www.talentowisko.pl

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 31 października  2017 roku

W miniony weekend okrągłą rocznicę 70 lat istnienia obchodził Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy.

Dożynki 2017

Zakończono okres dożynek - czas podziękowań za plony zebrane  w naszym regionie. W tym roku Bank Spółdzielczy w Nidzicy wziął udział w dożynkach zorganizowanych w Nidzicy, w Kozłowie, w Janowie i w Janowcu Kościelnym.

Dni Nidzicy 2017

Za nami kolejne obchody dni naszego miasta – Dni Nidzicy 2017. Największa i najważniejsza impreza kulturalno-rozrywkowa w naszym powiecie. Nie mogło nas tu zabraknąć! Dla naszego Banku to kolejna okazja, aby być bliżej ludzi po przez finansowanie tego typu przedsięwzięć. To trzydniowe święto naszego miasta i jego mieszkańców.

Zakończyła się IV edycja Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych

W siedzibie Banku BPS wręczone zostały nagrody w Programie TalentowiSKO Banków Spółdzielczych.

TalentowiSKO - Sukces gimnazjalistów nidzickiej Jedynki

 

Miło nam poinformować, że Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy zajęło 1 miejsce w regionalnym konkursie w ramach Programu TalentowiSKO „Spółdzielnia dobrych serc”,  do którego przystąpiło na zaproszenie Banku Spółdzielczego w Nidzicy. 

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział  ponad 25 000 uczniów z blisko 200 szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz niespełna 60 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Poziom prac był wysoki, a rywalizacja zacięta.

29 maja br. nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu krajowym. Trzymamy kciuki yes smiley

Zachęcamy do obejrzenia bloga

Nagroda dla Talentowiczów od Banku Spółdzielczego w Nidzicy

Podczas uroczystego podsumowania TalentowiSKA przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Nidzicy przekazali na ręce koordynatora projektu nagrody dla młodzieży biorącej udział w całorocznej akcji.

Dotyczy klientów bankowości internetowej logujących się za pomocą tokena lub hasła maskowanego

Szanowni Państwo informujemy, że w godzinach nocnych z 03 na 04 kwietnia 2017 nastąpi zmiana adresu do strony bankowości internetowej udostępnionej dla klientów bankowości internetowej logujących się za pomocą tokena lub hasła maskowanego. 

Zmiany w przeglądarce FireFox 52 i umożliwienie obsługi kart mikroprocesorowych

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 08.03.2017 producent udostępnił nową wersję 52 przeglądarki FireFox, w której została ograniczona możliwość uruchomienia apletów wymagających wtyczki Javy. Funkcjonalność ta jest (domyślnie) wyłączona, jednak producent umożliwił jej włączenie. W załączniku przedstawiamy sposób w jaki można odblokować wtyczkę. Rozwiązanie dotyczy klientów bankowości internetowej wykorzystujących karty mikroprocesorowe do autoryzacji przelewów.

Uruchomienie_javy_dla_FireFox_52

 

NIDA CUP 2017

W dniach 3-5 marca 2017 roku w Nidzicy odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza Nidzicy NIDA CUP. Bank Spółdzielczy w Nidzicy był sponsorem tej imprezy sportowej. W turnieju uczestniczyło  ok.150 zawodników i zawodniczek z rocznika 2004 i młodszych. Zespoły, które wzięły
w nim udział były m.in. z Warszawy, Zambrowa, Żyrardowa, Kartuz, Białegostoku, Iławy, Olsztyna, Mrągowa. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Rozegrano 30 spotkań.

Od Przedszkola do Old Boya

W dniu 11 lutego 2017r. w hali widowiskowo-sportowej  w Nidzicy odbył się turniej halowej piłki nożnej ,,Od Przedszkola do Old Boya”. W zawodach sportowych wzięło udział pięć drużyn chłopców rocznik 2007 i młodsi oraz cztery drużyny Old Boy. Turniej odbył się dzięki ofiarności sponsorów, w tym Banku Spółdzielczego w Nidzicy.

Talentowisko

TalentowiSKO "Spółdzielnia dobrych serc" prężnie działa

 

 

Bank Spółdzielczy w Nidzicy ma przyjemność poinformować że został AGENTEM UBEZPIECZENIOWYM Towarzystw Ubezpieczeniowych Grupy  Concordia.

 

 

Kursy walut

Kursy walut średnie
NBP 2018-10-19
USD 3,7601 +0,80%
EUR 4,3049 +0,19%
CHF 3,7746 +0,54%
GBP 4,9014 +0,22%
Wspierane przez Money.pl

Stawki referencyjne

Depozyty 3m
2018-10-18
WIBID 3M 1,52 +0,00%
WIBOR 3M 1,72 +0,00%
WIBOR 1M 1,64 +0,00%
EURIBOR 3M -0,32 +0,00%
EURIBOR 1M -0,37 +0,00%
Wspierane przez Money.pl
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.